Magazzin – En son magazin haberleri

Ekşi Sözlük teması değişti, kullanıcılar şikayetçi

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitelerinden Ekşi Sözlük temasını değiştirdi. Yeni arayüz nedeniyle kullanıcılar şikayetçi. İnternet ölçümleme sitesi Alexa’nın en son verilerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 5. internet sitesi olan Ekşi Sözlük 28 Şubat gece yarısından itibaren yeni temasına geçiş yaptı. Eski tasarıma göre daha beyaz bir arayüze sahip olan yeni Ekşi Sözlük teması yeşil […]

28 Mart 2016 - 21:40 'de eklendi
Ekşi Sözlük teması değişti, kullanıcılar şikayetçi

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitelerinden Ekşi Sözlük temasını değiştirdi. Yeni arayüz nedeniyle kullanıcılar şikayetçi.

İnternet ölçümleme sitesi Alexa’nın en son verilerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 5. internet sitesi olan Ekşi Sözlük 28 Şubat gece yarısından itibaren yeni temasına geçiş yaptı. Eski tasarıma göre daha beyaz bir arayüze sahip olan yeni Ekşi Sözlük teması yeşil tonları öne çıkardı.

ekşi-sözlük-yeni-tema

Yeni temanın kullanıma açılmasıyla birlikte çoğu kullanıcı şikayetlerini dile getirdi. 28 şubat 2016 ekşi sözlük tema değişmesi başlığı altında buluşan çok sayıda Ekşi Sözlük kullanıcısı, ‘rezalet’ ifadesini kullanırken, bazı üyeler de yeni temanın hoş olduğunu dile getirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER