Magazzin – En son magazin haberleri

Ekaterina Klimova’nın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar olay oldu

RUS dizi ve sinemasının önemli güzel oyuncusu Ekaterina Klimova‘nın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar büyük ilgi çekti. Antalya’nın Alanya İlçesi’nde tatil yapan ünlü oyuncu, fotoğrafların nerede çekildiğini soran hayranlarına yanıt vermekten kaçınırken, bazı Rus ve Türk takipçileri fotoğrafların Alanya’da çekildiği yorumunu yaptı.   Alanya’da geçen hafta tatil yapan Rus dizi ve sinema oyuncusu Ekaterina Klimova tatil […]

26 Ağustos 2016 - 14:07 'de eklendi
Ekaterina Klimova’nın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar olay oldu

RUS dizi ve sinemasının önemli güzel oyuncusu Ekaterina Klimova‘nın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar büyük ilgi çekti. Antalya’nın Alanya İlçesi’nde tatil yapan ünlü oyuncu, fotoğrafların nerede çekildiğini soran hayranlarına yanıt vermekten kaçınırken, bazı Rus ve Türk takipçileri fotoğrafların Alanya’da çekildiği yorumunu yaptı.

 

Alanya’da geçen hafta tatil yapan Rus dizi ve sinema oyuncusu Ekaterina Klimova tatil fotoğraflarını yaklaşık 296 bin takipçisi olan Instagram hesabında paylaştı. Takipçilerinin fotoğrafların nerede çekildiğini sorduğu Klimova, soruları yanıtsız bıraktı. Takipçilerinin yalnızca kendisiyle ilgili sorularına yanıt veren Klimova, fotoğrafların Alanya’da çekildiğini açıklamaktan kaçındı. Bazı Rus ve Türk takipçileri ise fotoğrafların çekildiği yerin Alanya olduğunu yazdı.

67240_8239_17052016174001_1

Ekaterina Klimova’nın fotoğraflarının, dışarıdan müşterilere açık Envie Beach Otel plajında çekildiği belirlendi. Ünlü oyuncunun birkaç günlük tatil sonrası Alanya’dan ayrıldığı kaydedildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER