Ebru Şallı, Çıplak Fotoğraftan Sonra Twitter’da Alay Konusu Oldu – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Ebru Şallı, Çıplak Fotoğraftan Sonra Twitter’da Alay Konusu Oldu – Haberler

Ünlü manken Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf dün akşama bomba gibi düştü. Haberle Twitter adeta yıkıldı. Herkes “Ebru Şallı, artık şalsız“ diye alay etti. – son dakika, haber, haberler

23 Nisan 2017 - 11:02 'de eklendi
Ebru Şallı, Çıplak Fotoğraftan Sonra Twitter’da Alay Konusu Oldu – Haberler

Dün akşam magazin gündemine Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf bomba gibi düştü. Ünlü mankenin menajerinden her ne kadar “Fotoğraf Ebru Şallı’ya ait değildir” açıklaması gelse de Şallı sosyal medyanın diline düşmekten kurutlamadı. Tweetlerden bazıları şöyleydi: Ebru Şallı’nın yüzde 80’i açıldı, Lütfen Snapchat’i terk etmeyin. Resmi sonuçlar açıklanana kadar uygulama başında tetikte olalım.

MENAJERİ ANINDA YALANLADI

Ebru Şallı’nın Snapchat hesabından, dün bir fotoğraf paylaşıldı. Fotoğraf tam anlamıyla bir skandaldı. Çırılçıplak olan Şallı’nın fotoğrafı anında sosyal medyaya düştü. Şallı’nın menajeri anında açıklama yaparak fotoğrafın ünlü mankene ait olmadığını ifade etti.


SOSYAL MEDYADA GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Ebru Şallı’ya ait olduğu iddia edilen çıplak fotoğraf dünden beri ünlü mankenin Twitter gündeminden düşmemesine neden oldu. Tweetler arasında “Ebru Şallı, artık şalsız” Tweet’i herkesi güldürdü.

İşte o Tweetler’den bazıları:


Ebru Şallı’ya Ait Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraf Dünya Gündemine Oturdu
Çıplak Fotoğraftaki Telefon Detayı Ebru Şallı’yı Zora Sokacak
Ebru Şallı’ya Ait Olduğu İddia Edilen Çıplak Fotoğraflar Gündeme Bomba Gibi Düştü

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER