Magazzin – En son magazin haberleri

Ebru Polat beynini nasıl sildirdi?

Ebru Polat ‘Beynimi Sildiriyorum’ açıklaması yaptı, sosyal medya ve magazin gündeminin bir numaralı gündem maddesi haline geldi. Renkli Sayfalar’a konuk olan Ebru Polat, ‘Beynimi sildiriyorum’ dedi. Polat’ın bu açıklaması bir anda magazin gündemi ve Twitter’a damgasını vurdu. “Bu Amerika’da 12 yıldan beri yapılan bir uygulamaymış” diyen Polat, uygulamanın Türkiye’de bilinmediğini belirterek, “Gittiğim yerde bana da […]

19 Nisan 2016 - 23:23 'de eklendi
Ebru Polat beynini nasıl sildirdi?

Ebru Polat ‘Beynimi Sildiriyorum’ açıklaması yaptı, sosyal medya ve magazin gündeminin bir numaralı gündem maddesi haline geldi.

Renkli Sayfalar’a konuk olan Ebru Polat, ‘Beynimi sildiriyorum’ dedi. Polat’ın bu açıklaması bir anda magazin gündemi ve Twitter’a damgasını vurdu. “Bu Amerika’da 12 yıldan beri yapılan bir uygulamaymış” diyen Polat, uygulamanın Türkiye’de bilinmediğini belirterek, “Gittiğim yerde bana da söylenenlere göre çok ünlü isimler ve işadamları buraya gelip, gizli gizli yaptırıyorlarmış bu uygulamayı” ifadelerini kullandı.

Uygulamanın Türkiye’de de iki klinikte yapıldığını anlatan Ebru Polat, “Bu TMS diye bir alet. Duygusal yoğunluğunuz olduğu dönemlerde, belki çok streslisiniz, belki de her şey üzerinize geliyor” dedi.

Uygulamanın “başa bir alet konularak” yapıldığını aktaran Ebru Polat, “Sağ ve sol beyin arasında geçiş sağlıyor. Sol beyin duygu, sağ beyin de mantık. Duygusal anlarda sağ beyin yoğunlaşıyor” deyip, söz konusu ‘alet’in iki tarafı dengede tuttuğunu söyledi. Ebru Polat, sildirme işleminin de böyle gerçekleştiğini ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER