Dünyaca Ünlü Harry Potter Filminde Akıl Almaz Hata – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Dünyaca Ünlü Harry Potter Filminde Akıl Almaz Hata – Haberler

En çok hasılat yapan filmler arasına giren Harry Potter’de uçan süpürge sahnesinde altta görünen metal koltuk, filmi dikkatli izleyenler tarafından hemen fark ediliyor. – son dakika, haber, haberler

29 Mayıs 2017 - 16:54 'de eklendi
Dünyaca Ünlü Harry Potter Filminde Akıl Almaz Hata – Haberler

İzlediğimiz dizi ve filmlerde hatalar olabiliyor, olmaz değil. Ancak bazı hatalar varki bu kadar da olmaz dedirtiyor. O hatalardan biri de milyonluk yapımlardan biri olan ‘ Harry Potter’ filminde gerçekleşti.

BÜYÜK PARALAR KAZANDILAR

Tüm zamanların en çok hasılat yapan filmleri arasında yer alan Harry Potter serileri, bütçelerinin kat kat üstünde kar elde ederek milyarlarca dolarlık gelir elde edilmesini sağladı.

Yapım şirketi Warner Bros, bugüne dek sekiz Harry Potter serisinin her birinden milyonlarca dolar para kazandı. İçinde yedi kitap, sekiz film, iki tema parkı ve sayısız oyuncak çeşitleriyle Harry Potter markası 25 milyar dolarlık bir değer elde etti.

UÇAN SÜPÜRGENİN ALTINDAKİ KOLTUK GÖRÜNÜYOR

Ancak gelin görün ki bu kadar devasa paralar kazandıran yapımda gözden kaçan ufak detaylar dikkatli bakan herkes tarafından fark ediliyor. Örneğin serinin bir filminde uçan süpürgenin altındaki metal koltuk görünüyor.

İşte filmdeki o sahne;

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER