Magazzin – En son magazin haberleri

Deniz Çakır: Oktay’la ayrılmadık

Oyuncu Deniz Çakır, Kadir Çermik’le aşk yaşadığı yönünde çıkan iddialara Oktay Kaynarca ile halen beraber olduğunu belirtti ve tepki gösterdi: Ayrılmadık! Yapılan açıklamada Çakır’ın bir mekanda el ele görüntülendiği Çermik’in aynı oyunda rol aldığı tiyatrocu arkadaşı olduğu belirtildi. İşte açıklama: “Bugün basında çıkan Deniz Çakır’ın ‘Bütün Kadınların Kafası Karışıktır’ oyunundan arkadaşı Kadir Çermik’le ilgili haber […]

26 Mayıs 2016 - 16:29 'de eklendi
Deniz Çakır: Oktay’la ayrılmadık

Oyuncu Deniz Çakır, Kadir Çermik’le aşk yaşadığı yönünde çıkan iddialara Oktay Kaynarca ile halen beraber olduğunu belirtti ve tepki gösterdi: Ayrılmadık!

Yapılan açıklamada Çakır’ın bir mekanda el ele görüntülendiği Çermik’in aynı oyunda rol aldığı tiyatrocu arkadaşı olduğu belirtildi.

İşte açıklama:

“Bugün basında çıkan Deniz Çakır’ın ‘Bütün Kadınların Kafası Karışıktır’ oyunundan arkadaşı Kadir Çermik’le ilgili haber tamamen asılsızdır. Tiyatro oyununda birlikte oynayan ikili o gece oyundan diğer arkadaşlarıyla birlikte yemek yemiştir. Oyuncunun Oktay Kaynarca’yla ilişkisi ise devam etmektedir. Haberde bahsi gecen dedikodular gerçeği yansıtmamaktadır.”

Öte yandan Beşiktaş Çarşı’da baş başa yemek yiyen Deniz Çakır ile Kadir Çermik’in aşk yaşadıkları iddia edilmişti. O görüntü objektiflere böyle yansımıştı.

1245042_d35712241718d39e52bc296a38bdb847

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER