Magazzin – En son magazin haberleri

Demet Akalın paylaştı: Mesaj yağmuru…

Demet Akalın‘ı duygulandıran paylaşım: Sen benim için yılın babasısın… Çılgın Sedat‘ın oğlu ile ilgili yaptığı paylaşım ünlü şarkıcı Demet Akalın’ı duygulandırdı. Demet Akalın, Çılgın Sedat’a “Sen benim için yılın babasısın” diye seslenirken paylaşıma binlerce mesaj geldi. Şarkıcı Çılgın Sedat, serebral palsi hastası olan oğlu Siraç’ın ayağa kalktığı anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Kısa […]

21 Mayıs 2016 - 17:20 'de eklendi
Demet Akalın paylaştı: Mesaj yağmuru…

Demet Akalın‘ı duygulandıran paylaşım: Sen benim için yılın babasısın…

Çılgın Sedat‘ın oğlu ile ilgili yaptığı paylaşım ünlü şarkıcı Demet Akalın’ı duygulandırdı. Demet Akalın, Çılgın Sedat’a “Sen benim için yılın babasısın” diye seslenirken paylaşıma binlerce mesaj geldi.

Şarkıcı Çılgın Sedat, serebral palsi hastası olan oğlu Siraç’ın ayağa kalktığı anları sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Kısa bir süre sonra Akalın’ın paylaştığı videoya binlerce mesaj geldi.

Ünlü şarkıcı yürüteç yardımı ile yürüyen oğlunun videosunu Instagram sayfasında, “Doktorların bize yaşamaz dediği Siraç. Allah’ım sana şükürler olsun. Bize bugünleri göstermeyi nasip ettin. İnşallah yürüteçsiz yürüdüğünü görmeyi de nasip eder. Rabbim bütün engelli evladı olan anne babaya bugünleri görmeyi nasip etsin inşallah.” notu ile paylaştı.

demetic_149621280657404e7a46f95

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER