Magazzin – En son magazin haberleri

Chelsea yeni sezonda Conte’ye emanet

Bu sezon Premier Lig’de istediği futbolu bir türlü sergileyemeyen Chelsea’nin önümüzdeki sezon hocası Conte oldu. Bu sezon Premier Lig’de neredeyse tarihinin en kötü sezonunu geçiren Chelsea’de önümüzdeki sezon için önemli bir adım atıldı. İstediği sonuçları bir türlü alamayan Londra ekibi için kritik bir karar alındı. Londra ekibinin önümüzdeki sezon İtalyan Teknik Direktör Conte’ye emanet edileceği […]

04 Nisan 2016 - 19:10 'de eklendi
Chelsea yeni sezonda Conte’ye emanet

Bu sezon Premier Lig’de istediği futbolu bir türlü sergileyemeyen Chelsea’nin önümüzdeki sezon hocası Conte oldu.

Bu sezon Premier Lig’de neredeyse tarihinin en kötü sezonunu geçiren Chelsea’de önümüzdeki sezon için önemli bir adım atıldı.

İstediği sonuçları bir türlü alamayan Londra ekibi için kritik bir karar alındı. Londra ekibinin önümüzdeki sezon İtalyan Teknik Direktör Conte’ye emanet edileceği belirtildi.

s-37c9e1f9d5f3af95e68dca836eab880099c44785

3 yıllık sözleşme imzalandı

Önümüzdeki sezon için kritik karar alan Londra ekibi, İtalyan Teknik Direktör ile anlaştı. 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın (EURO 2016) ardından İtalya Milli Takımı’nı bırakacak Conte ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Londra ekibinin bu sözleşmeyle birlikte takımın başına getirdiği Antonio, Gianluca Vialli, Claudio Ranieri, Carlo Ancelotti ve Roberto Di Matteo’nun ardından Londra ekibinin anlaştığı 5. İtalyan teknik adam oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER