Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Amerika’ya Yerleşiyor – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Amerika’ya Yerleşiyor – Haberler

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın, Amerika’ya yerleşmeye karar verdiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü çiftten konuyla ilgili herhangi bir açıklama yok. – son dakika, haber, haberler

14 Nisan 2017 - 15:56 'de eklendi
Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak Amerika’ya Yerleşiyor – Haberler

Aralık 2015’te evlenen oyuncu çift Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın, Amerika’ya yerleşmeye karar verdiği belirtildi.

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un, “Kızları İçin Yeni Bir Hayat Kuracaklar” başlıklı yazısı şöyle:

“Uzun süre flört eden ünlü oyuncular Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak’ın 19 Aralık 2015’te Kaz Dağları’nda evleneceğini, herkes bu köşeden öğrenmişti.


OĞULLARINA OKAN ALİ ADINI VERECEKLER

Üçüncü kez evlenen Ceyda Düvenci ile ikinci kez nikah masasına oturan Bülent Şakrak cephesinden yine çarpıcı bir haberim var. Mutlu evliliklerini Okan Ali adını verecekleri oğulları ile taçlandıracak olan çift, Amerika’ya yerleşiyor.


Ceyda Düvenci, 6 yaşındaki kızı Melisa’nın serebral palsi (CP) hastalığından dolayı zaten her yaz Temmuz-Ağustos aylarında ABD’ye gidiyordu. Ancak çiftin bu kez 15 Mayıs’ta ABD’ye gideceğini öğrendim.


BOYA-BADANA ŞİRKETİ KURDULAR

Çünkü 5.5 aylık hamile olan Ceyda Düvenci ile eşi, Melisa için ABD’ye yerleşmeye karar vermiş. ‘Orada ne iş yapacaklar?’ diye sorarsanız, hemen söyleyeyim: Boya-badana ve tadilat işleriyle ilgili bir şirket kurmuşlar. New Jersey’den bir ev satın alan çift, doğumdan önce evlerini dayayıp döşemek ve düzenlerini kurmak için gidiş tarihlerini öne çekmiş.


Kızları Melisa için Türkiye’deki şanı şöhreti bırakıp Amerika’da boya-badana işlerine soyunan ve gurbette sıfırdan yeni bir hayat kurmayı göze alan ünlü çifti canı gönülden kutluyorum. Umarım her şey gönüllerince olur.”

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER