Magazzin – En son magazin haberleri

Cem Yılmaz, Özge Sabuncu ile barıştı mı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, özel hayatına dair net mesajlar verdi. Önceki gece Cihangir’de düzenlenen bir doğum günü partisine katılan Cem Yılmaz, eski sevgilisi Özge Sabuncu ile barıştığı yönündeki haberlerle ilgili sorulara yanıt verdi. Cem Yılmaz, “Benden geçti artık, 50 yaşında adamım” ifadelerini kullanarak, “Aşkla evlilikle işim olmaz” şeklinde konuştu. Bu arada Yılmaz’ın bu soruları yanıtladığı […]

08 Nisan 2016 - 0:39 'de eklendi
Cem Yılmaz, Özge Sabuncu ile barıştı mı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, özel hayatına dair net mesajlar verdi. Önceki gece Cihangir’de düzenlenen bir doğum günü partisine katılan Cem Yılmaz, eski sevgilisi Özge Sabuncu ile barıştığı yönündeki haberlerle ilgili sorulara yanıt verdi.

Cem Yılmaz, “Benden geçti artık, 50 yaşında adamım” ifadelerini kullanarak, “Aşkla evlilikle işim olmaz” şeklinde konuştu.

Bu arada Yılmaz’ın bu soruları yanıtladığı doğum günü partisi ise Yavuz Turgul’a aitti. Turgul, 70. yaşını dostlarıyla birlikte kutladı. Turgul adeta hediyeye boğulurken, mekanın garsonları hediye paketlerini araçların bagajlarına sığdıramadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER