Magazzin – En son magazin haberleri

Cansu Taşkın: Ronaldo ile irtibat halindeyiz

Instagram fenomeni Cansu Taşkın, yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ederken çarpıcı bir Cristiano Ronaldo açıklaması yaptı. Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk olan Cansu Taşkın, Real Madrid’in Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo ile irtibat halinde olduklarını söyledi. Programda Cansu Taşkın’a Ronaldo’nun kendisine attığı özel mesaj soruldu. Taşkın, “Mesajlar duruyor. Mesajını görmediğim için bana […]

08 Nisan 2016 - 0:33 'de eklendi
Cansu Taşkın: Ronaldo ile irtibat halindeyiz

Instagram fenomeni Cansu Taşkın, yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ederken çarpıcı bir Cristiano Ronaldo açıklaması yaptı.

Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk olan Cansu Taşkın, Real Madrid’in Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo ile irtibat halinde olduklarını söyledi.

Programda Cansu Taşkın’a Ronaldo’nun kendisine attığı özel mesaj soruldu. Taşkın, “Mesajlar duruyor. Mesajını görmediğim için bana yorum atmış. Hesabımda hacklenme durumu oldu. Hacklendikten sonra ortaya çıkıyor zaten. Send me number (Bana numaranı gönder) yazmıştı. Mesajların hepsini sildim. İrtibattayız” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER