Magazzin – En son magazin haberleri

Bursa Şehir Gazetesi logosundan Atatürk’ü çıkartıp, Erdoğan’ı koydu

Bursa’da yerel bir gazete olan Bursa Şehir Gazetesi, Hürriyet’in logosunu alıp Atatürk görselini çıkartıp Erdoğan’ı koydu.Bursa’da yerel yayın yapan gazetenin yaptığı hareket gündeme bomba gibi düşecek cinsten. Hürriyet’in logosundaki Mustafa Kemal Atatürk portresini değiştiren gazete, yerine Erdoğan’ı koyup sayfalarına taşıdı. Hürriyet gazetesinin logosunun yanında bulunan Mustafa Kemal Atatürk görselini değiştirerek, Erdoğan’ı koyan gazete, “Türkiye, Türklerindir” […]

28 Mart 2016 - 12:08 'de eklendi
Bursa Şehir Gazetesi logosundan Atatürk’ü çıkartıp, Erdoğan’ı koydu

Bursa’da yerel bir gazete olan Bursa Şehir Gazetesi, Hürriyet’in logosunu alıp Atatürk görselini çıkartıp Erdoğan’ı koydu.Bursa’da yerel yayın yapan gazetenin yaptığı hareket gündeme bomba gibi düşecek cinsten. Hürriyet’in logosundaki Mustafa Kemal Atatürk portresini değiştiren gazete, yerine Erdoğan’ı koyup sayfalarına taşıdı.

bursa yerel gazetesi

Hürriyet gazetesinin logosunun yanında bulunan Mustafa Kemal Atatürk görselini değiştirerek, Erdoğan’ı koyan gazete, “Türkiye, Türklerindir” sözü yerine ise Kuranı Kerim’den “Müslümanlar Kardeştir” ayetini yazarak çok tartışılacak bir harekete imza attı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER