Magazzin – En son magazin haberleri

Bu ceket hangi renk! İşte rengi belli olmayan ceket

Geçtiğimiz sene dünya tarafından oldukça konuşulan renk değiştiren elbisenin ardından şimdi de rengi belli olmayan ceket, dünya tarafından tartışılmaya başlandı. Günlerce dünya tarafından tartışılan renk değiştiren elbise olayının üzerinden henüz bir yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen şimdi de hangi renk olduğu belli olmayan ceket, kafaları karıştırmaya başladı. Hatırlanılacağı üzere renk değiştiren elbise günlerce tartışılmış, […]

28 Mart 2016 - 0:43 'de eklendi
Bu ceket hangi renk! İşte rengi belli olmayan ceket

Geçtiğimiz sene dünya tarafından oldukça konuşulan renk değiştiren elbisenin ardından şimdi de rengi belli olmayan ceket, dünya tarafından tartışılmaya başlandı.

Günlerce dünya tarafından tartışılan renk değiştiren elbise olayının üzerinden henüz bir yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen şimdi de hangi renk olduğu belli olmayan ceket, kafaları karıştırmaya başladı.

Hatırlanılacağı üzere renk değiştiren elbise günlerce tartışılmış, dünya genelinin adeta gündem konusu olmuştu. Kimilerine göre elbise altın rengindeydi, kimilerine göre ise mavi-siyah olan elbise dünyayı adeta ikiye bölmüştü. Bu tartışmalar henüz yeni bitmişken dünyanın tartışacağı yeni bir olay meydana geldi.

Bu ceket hangi renk?

Dünyaca ünlü marka tarafından ürettiği bu ürün, daha şimdiden sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölmüş durumda. Bir grup bu ürünü yeşil-kahverengi olarak görürken, bir grup ise ürünün renginin mavi-beyaz olduğunu iddia ediyor.

Hatta bu ürünün kırmızı çizgilere sahip kahverengi bir ceket olduğunu söyleyenlerin sayısı da bir hayli çoğunlukta.

İşte rengi belli olmayan o ürün:

adsız 2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER