Magazzin – En son magazin haberleri

Brad Pitt Çocuğunun Kafasını Yaralamasının Ardından Angelina Jolie’ye Ateş Püskürdü – Haberler

Holywood’un yakışıklı oyuncu Brad Pitt eski Angelina Jolie ile dostça ayrılmıştı. Ancak çocuğunun düşüp kafasını yaralamasını öğrenince Pitt, eski eşine ateş püskürdü. – son dakika, haber, haberler

18 Nisan 2017 - 8:16 'de eklendi
Brad Pitt Çocuğunun Kafasını Yaralamasının Ardından Angelina Jolie’ye Ateş Püskürdü – Haberler

Önce 6 çocuklarının velayeti için mücadele veren, daha sonra uzlaşma sağlayan Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin arası yine açıldı.

ÇOCUKLARDAN BİRİ KAFASINI DÜŞÜP YARALADI

Angelina Jolie, Birleşmiş Milletler İyi Niyet Elçisi olarak İsviçre’ye gittiğinde çocuklarını Londra’da bakıcılarıyla birlikte bıraktı. Bakıcı, 8 yaşındaki ikizler Vivienne ile Knox’ı Hyde Park’a götürdü. Gezinti sırasında aniden düşen Vivienne, başını demir korkuluklara çarptı. Alnından yaralanan küçük kızın, yaklaşık 10 dakika düştüğü yerde kalıp ayağa kalkamadığı öğrenildi.

BRAD PİTT ÇOCUKLARINI ALACAK

Kaza olduğu anda ikizlerin bakıcısı, Knox ile birlikte kiralık bir bisikletle parkta gezinti yapıyordu. Tanıkların ifadesine göre, 8 yaşındaki Knox’ı tehlikeli olmasına rağmen bisikletin gidonuna oturtmuştu. Olayı duyan Brad Pitt, eski eşi Angelina Jolie’ye ateş püskürdü. 53 yaşındaki aktörün, yakın çevresine, “Çocuklarım çok daha büyük bir zarar görebilirdi” dediği söylendi. Bu kaza nedeniyle ABD’li oyuncunun, çocuklarının velayeti konusunda yeni bir mücadeleye başlayabileceği belirtildi.
Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER