Magazzin – En son magazin haberleri

Berrak Tüzünataç’a uyuşturucu davasında ceza

Oyuncu Berrak Tüzünataç’ın yargılandığı uyuşturucu davasında karar açıklandı. Karara göre, Tüzünataç tedavi görecek. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın uyuşturucu davasında mahkeme kararını verdi. Mahkeme, Tüzünataç’a hapis cezası vermedi. “Uyuşturucu madde kullanmak ve satın almak” suçundan yargılanan Tüzünataç için uyuşturucu tedavisi kararı verilirken, denetimli serbestlik tedbiri uygulanmasına karar verildi. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada savunma yapan […]

15 Nisan 2016 - 0:06 'de eklendi
Berrak Tüzünataç’a uyuşturucu davasında ceza

Oyuncu Berrak Tüzünataç’ın yargılandığı uyuşturucu davasında karar açıklandı. Karara göre, Tüzünataç tedavi görecek.

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’ın uyuşturucu davasında mahkeme kararını verdi. Mahkeme, Tüzünataç’a hapis cezası vermedi. “Uyuşturucu madde kullanmak ve satın almak” suçundan yargılanan Tüzünataç için uyuşturucu tedavisi kararı verilirken, denetimli serbestlik tedbiri uygulanmasına karar verildi.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada savunma yapan Tüzünataç’ın avukatı, “Müvekkilimin ne üzerinde ne de elinde uyuşturucu madde bulunmamıştır. Olay tarihinde uyuşturucu madde kullanmak suç olarak kabul edilmemekteydi” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER