Magazzin – En son magazin haberleri

Bergüzar Korel’den ’14 Şubat’ itirafı

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, 14 Şubat ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. ‘Karadayı’ dizisinin ardından dinlenmeye çekilen Bergüzar Korel, uzun zamandır sporu aksattığını ve tekrar başladığını söyledi. Eşi Halit Ergenç’le dansa başlamasının kendilerine çok iyi geldiğini belirten oyuncu, geliri yardım derneğine bağışlanacak albüm çalışmasıyla ilgili, “Çok zevk aldım. İşin içine girerken sonrasında albüm yapar mıyım diye […]

28 Mart 2016 - 13:25 'de eklendi
Bergüzar Korel’den ’14 Şubat’ itirafı

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, 14 Şubat ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

‘Karadayı’ dizisinin ardından dinlenmeye çekilen Bergüzar Korel, uzun zamandır sporu aksattığını ve tekrar
başladığını söyledi.

Eşi Halit Ergenç’le dansa başlamasının kendilerine çok iyi geldiğini belirten oyuncu, geliri yardım derneğine bağışlanacak albüm çalışmasıyla ilgili, “Çok zevk aldım. İşin içine girerken sonrasında albüm yapar mıyım diye düşünmedim” dedi.
Halit Ergenç’in, Zeki Müren albümündeki şarkısını dinlediğini ve çok beğendiğini anlatan Korel, Sevgililer Günü sorusuna, “Bana sormayın, dünyanın en saçma günü. Tüketim günü olduğu için sevmiyorum” yanıtını verdi. İkinci kez anne olma heyecanı yaşamak istediğini açıklayan oyuncu, “Düşünüyoruz ama böyle konuları ayaküstü konuşmak bana ayıp geliyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER