Magazzin – En son magazin haberleri

Barış Arduç ünlü olmadan önce cankurtaran olarak çalışmış

Kiralık Aşk dizisiyle milyonların sevgilisi haline gelen Barış Arduç ünlü olmadan önce cankurtaran olarak çalıştığını açıkladı. İstanbul’un yazlık ilçesi Şile’de yaklaşık 8 yıl boyunca cankurtaran olarak görev yaptığını söyleyen Barış Arduç, bine yakın kişinin hayatını kurtardığını anlattı. GQ’ya konuşan Arduç, “Bir hala-yeğen vardı. Onlara yetişemedim ve boğuldular. Çok kötü oldum, rüyalarıma bile giriyorlardı” diyerek unutamadığı […]

09 Nisan 2016 - 13:41 'de eklendi
Barış Arduç ünlü olmadan önce cankurtaran olarak çalışmış

Kiralık Aşk dizisiyle milyonların sevgilisi haline gelen Barış Arduç ünlü olmadan önce cankurtaran olarak çalıştığını açıkladı.

İstanbul’un yazlık ilçesi Şile’de yaklaşık 8 yıl boyunca cankurtaran olarak görev yaptığını söyleyen Barış Arduç, bine yakın kişinin hayatını kurtardığını anlattı.

GQ’ya konuşan Arduç, “Bir hala-yeğen vardı. Onlara yetişemedim ve boğuldular. Çok kötü oldum, rüyalarıma bile giriyorlardı” diyerek unutamadığı anısını da anlattı.

baris-arduc

Star TV’de cuma akşamları yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin başrolunu Elçin Sangu ile paylaşan Arduç, dizide Ömer karakterini canlandırıyor. Kiralık Aşk ile kariyerinin zirvesine çıkan yakışıklı oyuncunun milyonlara ulaşan bir hayran kitlesi oluştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER