Aşklarını Gizli Saklı Yaşayan Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy Birlikte Tatile Gitti – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Aşklarını Gizli Saklı Yaşayan Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy Birlikte Tatile Gitti – Haberler

Ünlü oyuncu Sarp Levndoğlu, sevgilisi Derya Şensoy ile tatile gitti. İkili her ne kadar birlikte fotoğraf paylaşmasa da aynı yerden, ayrı ayrı fotoğraflar paylaştı. – son dakika, haber, haberler

29 Mayıs 2017 - 16:36 'de eklendi
Aşklarını Gizli Saklı Yaşayan Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy Birlikte Tatile Gitti – Haberler

Sarp Levendoğlu ve Derya Şensoy birlikteliği geride bıraktığımız haftalarda F.Bahçe basketbol takımının final karşılaşmasında ortaya çıkmıştı. İkili, ilişkileri görüntülenmesine rağmen tatillerine ayrı ayrı çıkmışçasına paylaşımlar yaptı.

ADETA ÜÇ MAYMUNU OYNADILAR

F.Bahçe-Olympiakos basket maçını izlemeye gelen ve burada muhabirlere yakalanan ikili, şimdilerde Datça’da tatil yapıyor. Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflarda bu durum net bir şekilde belli olsa da ikili yalnız başlarına göründükleri paylaşımlar yaparak adeta üç maymunu oynamayı sürdürüyor.

Sarp Levendoğlu, Uğruna Yuvasını Yıktığı Derya Şensoy’la Yakalandı

UĞRUNA EŞİNİ BOŞAMIŞTI

Sarp Levendoğlu ile 3 yıllık eşi Birce Akalay, Ocak’ta boşanmıştı. Ayrılık sebebi; Sarp Levendoğlu ile ‘Deliormanlı’ filminde birlikte oynadığı Derya Şensoy’un ilişkisiydi. Ancak Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy bu iddiayı ısrarla yalanlayıp durmuşlardı.

işte o fotoğraflar:
Etiketler :
İLGİLİ HABERLER