Magazzin – En son magazin haberleri

Arka Sokaklar dizisi bitiyor mu?

Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar hakkında ‘bitiyor mu?’ söylentileri ortaya çıktı. Dizi hakkında Mesut Yar bir yazı kaleme alarak Arka Sokaklar’ın haziran sonuna kadar ekranda olacağını duyurdu. Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın yazısından ilgili bölüm şöyle: “Arka Sokaklar (Kanal D) dizisi, haziran sonuna kadar ekranda olacak.Sezonun son çeyreğinde depara kalkan dizinin son haftalarda […]

21 Mayıs 2016 - 12:31 'de eklendi
Arka Sokaklar dizisi bitiyor mu?

Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden olan Arka Sokaklar hakkında ‘bitiyor mu?’ söylentileri ortaya çıktı. Dizi hakkında Mesut Yar bir yazı kaleme alarak Arka Sokaklar’ın haziran sonuna kadar ekranda olacağını duyurdu.

Posta Gazetesi’nden Mesut Yar’ın yazısından ilgili bölüm şöyle:

“Arka Sokaklar (Kanal D) dizisi, haziran sonuna kadar ekranda olacak.Sezonun son çeyreğinde depara kalkan dizinin son haftalarda aldığı inanılmaz reyting rakamları hakkındaki ‘bitiyor mu?’ merakını da gidermiş oldu.

Ne bitiyor ne de gidiyor. Arka Sokaklar gelecek yıl da o koşuşturmalı setini Kanal D ekranı için kuruyor.’Rıza Baba’ ve ekibine şimdiden hayırlı olsun.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER