Magazzin – En son magazin haberleri

Alişan, Gizemli Sevgilisiyle İlk Fotoğrafını Paylaştı – Haberler

6 ay önce Cumhurbaşkan Erdoğan’a “Evleneceğim.“ diye söz veren Alişan, sonunda aradığı aşkı buldu. Ünlü şarkıcı, gizemli sevgilisiyle ilk fotoğrafını da paylaştı. – son dakika, haber, haberler

24 Nisan 2017 - 13:37 'de eklendi
Alişan, Gizemli Sevgilisiyle İlk Fotoğrafını Paylaştı – Haberler

C.Başkanı Tayyip Erdoğan’a verdiği ‘6 ay içinde evlenme’ sözünün süresi dolan Alişan geçen günlerde verdiği bir röportajda “Görüştüğüm biri var ama şu anda ismini söyleyemem. İlişkimiz çok güzel bir şekilde devam ediyor. Aynı şekilde giderse, en kısa zamanda mutluluğumu paylaşacağım inşallah” ifadelerini kullanmıştı.

“YARI YARIYA SÖZÜMÜ TUTMUŞ OLDUM”

C.Başkanı Erdoğan’a verdiği “nisan ayına kadar birini bulupevleneceğim” sözünün ilk evresini tamamladığını belirten Alişan, sözlerine şöyle devam etmişti: “Belki tanırsınız; herkes tanımıyordur ama tanıyanlar vardır. Biz birbirimizi yeni yeni tanıyoruz ve her şey çok güzel gidiyor. Bu evreyi geçersek, en çok istediğim şey evlenmek… Mutlu sona ulaşacağım inşallah. C.Başkanı Erdoğan’a verdiğim sözün tarihi nisan ayında doluyordu. Evlenmesem de, verdiğim sözü tuttum ve birini buldum. Yarı yarıya sözümü tutmuş oldum. C.Başkanımız’ın düğünüme gelmesini çok isterim. En büyük hayalim bu. Kendisi bana söz vermişti; inşallah uygun olursa düğünüme gelecek. Bir de İbrahim Tatlıses’in düğünümde şarkı söylemesini hayal ediyorum çünkü kendisi benim idolüm.”

”BİRLİKTE İLK DERBİ”

Alişan, bu açıklamadan sonra Instagram’ın hikaye bölümünden sevgilisi ile birlikte ilk paylaşımını yaptı. Dün akşam G.Saray-F.Bahçe derbisini izleyen ikiliden Alişan’ın, “Birlikte ilk derbi” notunu yazdığı karede, sarı saçlı sevgilisinin suratını bilerek gizlemesi dikkati çekti.

İşte Alişan’ın o paylaşımı;

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER