Alişan, Beşiktaş’ın Şampiyonluğunu Hazmedemedi – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Alişan, Beşiktaş’ın Şampiyonluğunu Hazmedemedi – Haberler

Fenerbahçeli Alişan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla, Beşiktaş’ın şampiyonluğu karşısında yaşadığı hazımsızlığı ortaya koydu. – son dakika, haber, haberler

29 Mayıs 2017 - 17:34 'de eklendi
Alişan, Beşiktaş’ın Şampiyonluğunu Hazmedemedi – Haberler

BJK’ın şampiyonluğunu garantilemesinin ardından, ünlü isimler sosyal medya hesaplarından siyah beyazlı takımı tebrik eden paylaşımlarda bulundular. Ancak koyu bir F.Bahçe taraftarı olduğu bilinen Alişan, BJK’ın şampiyonluğunu tam anlamıyla hazmedemedi.

FENERBAHÇELİ PAYLAŞIM

Sarı lacivertli formasıyla çektirdiği fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Alişan, paylaşımına eklediği ve takımının yanında olduğunu vurguladığı notla aynı zamanda da hazımsızlığını ortaya koydu. Bazı takipçileri ise Alişan’ın bu tavrını eleştirip, BJK’ı tebrik etmeye davet etti. Tepkilerin artması üzerine Alişan, paylaşımını yorumlara kapattı.

İşte Alişan’ın Instagram paylaşımına eklediği not.

En kötü gün bugünse, her zaman yanındayız F.Bahçem… Şampiyon olsan da olmasan da yanındayız! Umarım önümüzdeki sezon yanlışlardan dönülür ve çubuklu ruhunu içinde hissedip, taraftarı için, forması için, sonuna kadar savaşan futbolcularla bizi sevindirirsiniz. Sarı – lacivert rengimiz F.Bahçem, herşeyimiz, hiçbirşeye değişmeyiz, çünkü F.Bahçeliyiz!

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER