Magazzin – En son magazin haberleri

Aile İşi 3.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV’nin yeni dizisi Aile İşi 3.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizlerle birlikte olacak. ATV’nin yeni dizisi Aile İşi, izleyenleri güldürmeye devam edecek gibi görünüyor. Başrollerinde Ufuk Özkan, Pelin Akil, Can Bonomo ve Füsun Demirel’in rol aldığı dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Jale Atabey oturuyor. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaristliğini ise Özgür Evren Heptürk üstleniyor. Hafızasını […]

28 Mart 2016 - 21:26 'de eklendi
Aile İşi 3.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV’nin yeni dizisi Aile İşi 3.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizlerle birlikte olacak.

ATV’nin yeni dizisi Aile İşi, izleyenleri güldürmeye devam edecek gibi görünüyor.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Pelin Akil, Can Bonomo ve Füsun Demirel’in rol aldığı dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Jale Atabey oturuyor.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaristliğini ise Özgür Evren Heptürk üstleniyor.

Hafızasını kaybetmiş küçük bir çocuğun (Ece) gerçek ailesini hatırlayabilmesi için ailesine benzeyen kişilerden kurulan bir ailenin Ece’ye geçmişini hatırlatabilmek için yaptıkları şeyleri konu edinen dizi her hafta çarşamba ATV ekranında yayınlanıyor.

image

DİZİNİN GEÇEN HAFTAKİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Ece, zengin bir ailenin en küçük kızıdır.

Geçirdiği araba kazasında, ailesinden yedi kişiyi kaybeder.

Kazada arabada olmayan ve artık Ece’nin yaşayan tek akrabası olan amcası Sami Bey, kazanın ardında başka gerçekler olduğundan şüphelenmektedir.

Olayı aydınlatabilecek tek kişi olan Ece ise kazada hafızasını kaybetmiştir. Amcası, Ece’nin hafızasını geri kazanması için, doktorun önerdiği en tesirli yöntem olan ‘sahte aile’yi denemeye karar verir ve Hakan’dan yardım ister.

Birbirinden habersiz, birbirinden arıza, birbirinden orijinal, birbirinden ‘bela mıknatısı’ yedi kişi, bir aile olmak zorundadır artık.

Bu ilginç aileyi, kahkaha ve hüzün yüklü durumlar bekler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER