Magazzin – En son magazin haberleri

Acun Ilıcalı’nın gençlik hali şaşırttı

Acun Ilıcalı’nın gençlik fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu. Günümüzün televizyon patronu Acun’un muhabirlik yıllarında çekilen fotoğrafı arasında adeta ‘dağlar’ var. Acun Ilıcalı, Türkiye’nin en genç ve en çok ‘izlettiren’ televizyoncusu ve aynı zamanda medya patronu. Muhabirlikten başlayan Acun, başarı basamaklarını bir bir tırmanırken, yarışmaları ve programları Türkiye’de televizyon ve magazin dünyasınnı her zaman bir numaralı […]

28 Mart 2016 - 13:15 'de eklendi
Acun Ilıcalı’nın gençlik hali şaşırttı

Acun Ilıcalı’nın gençlik fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu. Günümüzün televizyon patronu Acun’un muhabirlik yıllarında çekilen fotoğrafı arasında adeta ‘dağlar’ var.

Acun Ilıcalı, Türkiye’nin en genç ve en çok ‘izlettiren’ televizyoncusu ve aynı zamanda medya patronu. Muhabirlikten başlayan Acun, başarı basamaklarını bir bir tırmanırken, yarışmaları ve programları Türkiye’de televizyon ve magazin dünyasınnı her zaman bir numaralı gündem maddesi.

Medyadaki kariyerine ‘montaj’ işi ile başlayan Acun’un ortaya çıkan gençlik fotoğrafı, bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. Elindeki ‘kaset dağı’ ile poz veren Acun’un bu hali ile şimdiki hali arasındaki fark ise görülmeye değer.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER