Magazzin – En son magazin haberleri

73 Yaşındaki Nebahat Çehre’yi Alzheimer Korkusu Sardı – Haberler

Fiziği ve güzelliği ile gençlere taş çıkartan 73 yaşındaki oyuncu Nebahat Çehre’yi Alzheimer unutkanlık hastası olma korkusu sardı. – son dakika, haber, haberler

05 Nisan 2017 - 7:46 'de eklendi
73 Yaşındaki  Nebahat Çehre’yi Alzheimer Korkusu Sardı – Haberler

73 yaşında olmasına rağmen görüntüsüyle genç kızlara taş çıkartan Nebahat Çehre’de unutkanlık başladı. Usta oyuncuyu Alzheimer korkusu sardı.

GENÇLİK SIRRINI ANLATMIŞTI

Usta oyuncu Nebahat Çehre 15 Mart 1944 doğumlu olmasına rağmen 20’li yaşlardaki pek çok oyuncuya taş çıkartıyor. Güzellik ve genç kalma sırları her zaman merak konusu olan Nebahat Çehre, kısa süre önce hamamda kese yardımıyla cildinin yenilendiğini dile getirmişti. Ayrıca düzenli uyku, bol su ve sağlıklı beslenmeyle de bunu desteklediğini anlatmıştı.

UNUTKANLIĞINDAN DOLAYI KORKU YAŞAMAYA BAŞLADI

İddiaya göre ünlü isim son zamanlarda unutkanlık sorunu yaşıyor. Yakın çevresinin ifade ettiğine göre Nebahat Çehre için bu durum o kadar ciddi boyutlara ulaşmış ki, dostları Çehre’nin bir doktora görünmesi gerektiğini söylemişler.

ALZHEİMER OLDUĞUNA DAİR İDDİALAR ORTAYA ATILMIŞTI

2013 yılında da usta oyuncunun Alzheimer olduğu yönünde iddialar ortaya atılmış fakat asılsız çıkmıştı.

NEBAHAT ÇEHRE HABERLERİ YALANLADI

Nebahat Çehre bu haberlere jey hızıyla yanıt verdi. Yaptığı açıklamada 93 yaşında annesinin olduğunu ve onunda beyninin zehir gibi çalıştığını belirterek “Bu tarz haberler bir sanatçının ekmeğiyle oynamaktır. Çıkan çirkin haberleri kınıyorum ve zaten sosyal yaşamdan da kopmadım her etkinlikte beni görüyorlar röportaj yapıyorlar. Neden hala böyle haberler çıkardıklarını anlayamıyorum.” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER