Magazzin – En son magazin haberleri

70’lerden miras: İspanyol paça modası

ALICE Magazzin için yazıyor Modanın sürekli kendini tekrar eden bir olgu olduğunu artık kabul etmek gerekiyor. Bunun kanıtı olarak da son iki yılın yükselen ve kalıcılığının uzun olacağı tahmin edilen 70’ler modasından bize miras kalan İspanyol paçalı uzun pantolonlar gösterilebilir. Her moda olan şey bizlere yakışmasa da, bu uzun pantolonlar hem trend olup hem de bizleri kurtaran birer […]

28 Mart 2016 - 21:13 'de eklendi
70’lerden miras: İspanyol paça modası

ALICE Magazzin için yazıyor

Modanın sürekli kendini tekrar eden bir olgu olduğunu artık kabul etmek gerekiyor. Bunun kanıtı olarak da son iki yılın yükselen ve kalıcılığının uzun olacağı tahmin edilen 70’ler modasından bize miras kalan İspanyol paçalı uzun pantolonlar gösterilebilir.

Her moda olan şey bizlere yakışmasa da, bu uzun pantolonlar hem trend olup hem de bizleri kurtaran birer parça oldukları için her kadının en az bir tane edinmesinde fayda var. Şöyle ki; kısa boylulara uzun bacak illüzyonu yaratıyor, basenleri kamufle ediyor, çok zayıf bacakları olanları kalın bacakları gösteriyor vs.vs. Daha ne olsun ?

Kullanımı da bir o kadar kolay bu pantolonların. Sizden tek bir ricası var, o da onları topukluyla giymeniz.

ispanyol-paça-modası

Her tarzla uyum sağlayan, şık bir davete de, gündüz bir kahve içimine de giderken kullanabileceğiniz bu pantolonların kullanımını daha da kolaylaştıran bir detay da, siyah ve beyaz renkleri.

ispanyol-paça-modası-2

Yaz kış keyifle kullanabileceğimiz, bizi olduğumuzdan daha şık ve güzel gösterebilecek bu modaya teşekkür ediyor ve bütün moda akımlarının bu yönde olmasını diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER