Magazzin – En son magazin haberleri

27 Şubat Kanal D canlı yayın izle! Güneşin Kızları heyecan

Ekranların sevilen kanalı Kanal D, yayınladığı dizilerle izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Yeni yayın döneminde yayınlamış olduğu dizilerle reytingleri toparlayan Kanal D, bu akşam da reytingleri toplayacak bir diziyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kanal da bu akşam yayınlanacak olan dizi Güneşin Kızları ekranların sevilen dizilerinden bir tanesi. Başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Hande Erçel, Berk Atan ve Miray Akay’ın rol […]

28 Mart 2016 - 21:57 'de eklendi
27 Şubat Kanal D canlı yayın izle! Güneşin Kızları heyecan

Ekranların sevilen kanalı Kanal D, yayınladığı dizilerle izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Yeni yayın döneminde yayınlamış olduğu dizilerle reytingleri toparlayan Kanal D, bu akşam da reytingleri toplayacak bir diziyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Kanal da bu akşam yayınlanacak olan dizi Güneşin Kızları ekranların sevilen dizilerinden bir tanesi. Başrollerinde Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Hande Erçel, Berk Atan ve Miray Akay’ın rol aldığı dizi cumartesi akşamları ekranlara geliyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizi cumartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. İlk sezonu yayınlanan dizinin izleyici tarafından bir hayli sevildi. Peki dizinin bu akşamki bölümünde neler yaşanacak? İşte merak ettiğiniz dizinin bu akşamki bölümünde yaşanacaklar?

27 Şubat Kanal D canlı yayın izle! Güneşin Kızları'nda heyecan

GÜNEŞİN KIZLARI 36.BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenmiştir. Haluk, onun hayatını mahveden adamın ta kendisidir. Güneş, kızları da alıp, İstanbul’u terk etmeye, izini kaybettirmeye karar verir. Ancak Haluk’tan kaçmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.

https://www.kanald.com.tr/canli-yayin

Güneş’in Haluk tarafından kaçırıldığını öğrenen kızlar, annelerini bulmak için yola çıkarlar. Haluk bulunmak istememekte kararlıdır ve Haluk’un adamı Ali, Savaş, Nazlı ve Selin’in içinde bulunduğu arabayı yoldan çıkarır…

27 Şubat Kanal D canlı yayın izle! Güneşin Kızları'nda heyecan 1

SEVİLEN KANALIN 27 ŞUBAT YAYIN AKIŞI

06:00 KANAL D ÇOCUK KLÜBÜ

07:30 AKASYA DURAĞI

09:45 MAGAZİN D

12:15 BİZDEN LEZZETLER

13:45 ARKADAŞIM HOŞGELDİN

16:00 BEN BİLMEM EŞİM BİLİR

18:45 ANA HABER BÜLTENİ

20:00 GÜNEŞİN KIZLARI

23:45 KISMETSE OLUR-SÜRPRİZ BULUŞMA

01:45 KORKU HİKAYELERİ

03:15 ARKADAŞIM HOŞGELDİN

27 Şubat Kanal D canlı yayın izle! Güneşin Kızları'nda heyecan 2

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER