Magazzin – En son magazin haberleri

27 Şubat ATV canlı yayın izle! Kertenkele’de heyecan

Ekranların sevilen kanalı ATV, yayınladığı dizilerle izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Yeni yayın döneminde yayınlamış olduğu dizilerle reytingleri toparlayan ATV, bu akşam da reytingleri toplayacak bir diziyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Kanal da bu akşam yayınlanacak olan dizi Kertenkele, ekranların sevilen dizilerinden bir tanesi. Başrollerinde  Timur Acar ve Sera Tokdemir’in rol aldığı dizi cumartesi akşamları ekranlara […]

28 Mart 2016 - 21:50 'de eklendi
27 Şubat ATV canlı yayın izle! Kertenkele’de heyecan

Ekranların sevilen kanalı ATV, yayınladığı dizilerle izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Yeni yayın döneminde yayınlamış olduğu dizilerle reytingleri toparlayan ATV, bu akşam da reytingleri toplayacak bir diziyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Kanal da bu akşam yayınlanacak olan dizi Kertenkele, ekranların sevilen dizilerinden bir tanesi. Başrollerinde  Timur Acar ve Sera Tokdemir’in rol aldığı dizi cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Yapımcılığını Yapım Atölyesi’nin üstlendiği dizi cumartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor.

3.sezonunu yaşayan dizi yayınlandığı günden itibaren izleyici tarafından bir hayli sevildi. Peki dizinin bu akşamki bölümünde neler yaşanacak? İşte merak ettiğiniz dizinin bu akşamki bölümünde yaşanacaklar?

27 Şubat ATV canlı yayın izle! Kertenkele'de heyecan

KERTENKELE 54.BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Kertenkele’nin küçük Şeyma’nın babası olduğunu öğrenen Levent bu gerçeği herkesten saklamaktadır. Öte yandan Sokrat’ın adamları Şeyma’yı kaçırır ancak onları hiç beklemedikleri bir sürpriz beklemektedir.

Kertenkele, Sokrat’ın neden küçük bir kızı kaçırdığını anlamaya çalışmaktadır. Gizem ise Hicabi’yi kendine âşık etme girişimlerine devam etmektedir, ancak her seferinde hüsrana uğramaktadır.

http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Kara Kemal, Melis’in olumsuz tavrına rağmen genç kızın peşinden ayrılmamaktadır. İkilinin Zehra ve Kertenkele’yle yolları kesişir ve ortalık karışır. Yaşanan onca kötü şeyden sonra Zehra ve Kertenkele çok önemli bir karar alırlar.

27 Şubat ATV canlı yayın izle! Kertenkele'de heyecan

SEVİLEN DİZİNİN 27 ŞUBAT YAYIN AKIŞI

07:00 ATV’DE HAFTA SONU – 13.Bölüm

10:00 KERTENKELE – 53.Bölüm

12:50 YETER – 9.Bölüm

16:00 AİLE İŞİ – 2.Bölüm

19:00 ATV ANA HABER

20:00 KERTENKELE – 54.Bölüm

23:30 ELİN OĞLU – 43.Bölüm

02:00 PATLAMA – YABANCI SİNEMA

03:55 EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ – 24.Bölüm

atv canlı izle 1

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER