Magazzin – En son magazin haberleri

2016’nın kürk modası

ALICE Magazzin için yazıyor… Bu sezon kürkleri sadece üstümüze giymiyoruz. Çanta yapıp kolumuza takıyoruz, şapka yapıp başımızın üstünde taşıyoruz, etol gibi boynumuzu süslüyoruz. En spor, salaş parçayı bile anında çok şık bir kombine dönüştürebilen kürkler bu kış her yerde karşımıza çıkıyor, çıkmaya da devam edecek. Ben kürkü çok seviyorum, başımın üstünde yeri var diyenleri de şöyle alalım; […]

12 Nisan 2016 - 21:05 'de eklendi
2016’nın kürk modası

ALICE Magazzin için yazıyor…

Bu sezon kürkleri sadece üstümüze giymiyoruz. Çanta yapıp kolumuza takıyoruz, şapka yapıp başımızın üstünde taşıyoruz, etol gibi boynumuzu süslüyoruz. En spor, salaş parçayı bile anında çok şık bir kombine dönüştürebilen kürkler bu kış her yerde karşımıza çıkıyor, çıkmaya da devam edecek.

kurk-modasi

Ben kürkü çok seviyorum, başımın üstünde yeri var diyenleri de şöyle alalım;

kurk-modasi-2

Bir sevgili gibi kolumuza takıp gezdirmelik kürklerle de şıklığımıza zarafet katacağız.

kurk-modası-3

Ve kürklerin tam anlamıyla bir aksesuar olarak kullanıldığı yepyeni bir sokak stili akımı başlamış bulunmakta. Çantalara takılan rengarenk kürk ponponlar. Hemen hemen her kadının çantasının kenarında asılı duran ponponları görürseniz şaşırmayın artık. Zira buna sahip olmayanı kalmadı.

kurk-modası-4

Bu seneki kürk aksesuar modası sayesinde asaletin ve şıklığın adeta temsilcisi olan kürkleri artık günlük hayatımızda rahatlıkla kullanmamız çok kolay. Tek bir parçayla şık olabilmenin lüksünü yaşamak için sizler de bu aksesuarlardan birini tercih edebilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER