Magazzin – En son magazin haberleri

2016 yaz için 3 plaj önerisi

Magazzin’in travel / gezi sayfaları yayında. İlk içeriğimizde 2016 yaz ayları için 3 plaj önerisi sunuyoruz. Kumköy Plajı – Antalya Side Tarihi zenginlikleri ve doğasıyla mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alan Antalya’nın Side ilçesi, kumlu ve uzun plajlarıyla deniz keyfi yapmak isteyen gezginlerin tercihleri arasında. İlçede yer alan Kumköy Plajı da otel ve tatil […]

20 Nisan 2016 - 0:05 'de eklendi
2016 yaz için 3 plaj önerisi

Magazzin’in travel / gezi sayfaları yayında. İlk içeriğimizde 2016 yaz ayları için 3 plaj önerisi sunuyoruz.

Kumköy Plajı – Antalya Side

kumkoy
Tarihi zenginlikleri ve doğasıyla mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alan Antalya’nın Side ilçesi, kumlu ve uzun plajlarıyla deniz keyfi yapmak isteyen gezginlerin tercihleri arasında. İlçede yer alan Kumköy Plajı da otel ve tatil köylerine ev sahipliği yapıyor.

İncekum Plajı – Muğla Marmaris

incekum

Akvaryum kadar berrak sulara sahip olan İncekum Plajı Kleopatra Plajı’nın hemen karşısında bulunuyor. Marmaris’in Çamlı köyünden kalkan minibüsler ile ulaşımın sağlandığı plajda, şezlong ve kabin ihtiyaçları için bir de işletme yer alıyor. Havayolunu tercih edecekler için en yakın havalimanı ise Dalaman’da bulunuyor.

Altınkum Plajı – Didim Aydın

altınkum

Bir kordon boyu üzerinde yer alan Altınkum Plajı, Ege’nin en hareketli plajlarından biri konumunda. Çok sayıda işletmeye ev sahipliği yapan plaj etrafında konaklama olanakları da çok fazla. Didim’e yaklaşık 145 km uzaklıkta bulunan İzmir Adnan Mendere Havalimanı’ndan ulaşımın oldukça kolay olduğu plaj, ilçe merkezine ise sadece 9 km uzaklıkta bulunuyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER