Magazzin – En son magazin haberleri

2016 kışının sokak stili: Uzun kaşe kabanlar

ALICE – Magazzin için yazıyor Bu soğuk kış günlerini sevdirecek bir neden mi arıyorsunuz? İşte size en güzelinden en modasından yeni bir sokak stili parçası: Uzun kaşe kabanlar. Havaların iyice soğumasıyla hem içimizi ısıtacak hem de çok şık duracak bir şeyler arayışında olanların imdadına uzun kaşe kumaş kabanlar yetişiyor. Her rengi ayrı bir güzel duran bu kabanları […]

28 Mart 2016 - 21:04 'de eklendi
2016 kışının sokak stili: Uzun kaşe kabanlar

ALICE – Magazzin için yazıyor

Bu soğuk kış günlerini sevdirecek bir neden mi arıyorsunuz? İşte size en güzelinden en modasından yeni bir sokak stili parçası: Uzun kaşe kabanlar.

Havaların iyice soğumasıyla hem içimizi ısıtacak hem de çok şık duracak bir şeyler arayışında olanların imdadına uzun kaşe kumaş kabanlar yetişiyor. Her rengi ayrı bir güzel duran bu kabanları isterseniz sokak stiliyle kombinleyip cool olabilir isterseniz gece şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

uzun-kaban-modası

uzun-kapan-modası-2

Özellikle her renkle uyum sağlayabilmesinin avantajı sayesinde Camel – deve tüyü rengi uzun kabanlar, her kadının dolabında olması gereken parçaların arasına girdi bile.

uzun-kaban-modası-camel

uzun-kaban-camel-mont

Sadece kadınların mı? Cool duruşu sebebiyle bu model kabanlar erkeklerin de vazgeçilmez ürünü haline gelmeye başladı.

uzun-kaban-3

uzun-s3

Modayı yakından takip etmek istiyor, hem şık hem rahat olmayı tercih ediyorsanız bu kış bu trendi kaçırmamanızı öneriyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER