Magazzin – En son magazin haberleri

1943’te Madonna var mıydı?

TV 8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ isimli programdaki gaf, Türkiye’nin gündemine oturdu: 1943’te Madonna var mıydı? Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 televizyonunda yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ isimli programdaki ‘Madonna’ karışıklığı, Türkiye’nin gündemine oturdu. Beren Saat’in ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabının uyarlaması olan filmde rol alacağı konuşulduğu sırada program sunucularından Funda Özkalyoncuoğlu, kitapta anlatılan karakteri ABD’li şarkıcı Madonna zannetti. […]

17 Ekim 2016 - 13:52 'de eklendi
1943’te Madonna var mıydı?

TV 8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ isimli programdaki gaf, Türkiye’nin gündemine oturdu: 1943’te Madonna var mıydı?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 televizyonunda yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ isimli programdaki ‘Madonna’ karışıklığı, Türkiye’nin gündemine oturdu.

Beren Saat’in ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabının uyarlaması olan filmde rol alacağı konuşulduğu sırada program sunucularından Funda Özkalyoncuoğlu, kitapta anlatılan karakteri ABD’li şarkıcı Madonna zannetti.

“Madonna’nın hayatı bizim için enteresan olabilir” ifadelerini kullanan Özkalyoncuoğlu, programın diğer sunucusu Jess Molho tarafından “Yalnız bu kitap 1943’te yazıldı. Sabahattin Ali bu kitabı asker yıllarında çadırda yazmış” diye uyarıldı. Uyarıya şaşıran Özkalyoncuoğlu ve programın diğer sunucusu Sena Keçeli’nin “Madonna var mıydı o zamanlar?” sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER